-
Відкриті торги
-
КЕП
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Центральна смт Драбів Драбівського району Черкаської області
380 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
edb4fb4b12dc46bd999bb9f517cb0b6c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-26-004100-c-b1
Замовник:
ДРАБІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34226402
-
Контактна особа:
Куць Микола Миколайович +380473830994 drabiv19800@ukr.net https://drabivska-gromada.gov.ua
-
Адреса:
19800, Україна, Черкаська область, смт. Драбів, Драбівський район, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне Підприємство "Канів-Граніт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14207791
-
Контактна особа:
Авеян Абов 380503133276, 380939711737 14207791@ukr.net
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, Канів, Київська, 36а
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
117/20
Дата підписання:
15.10.2020 00:00
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
380 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 333.33 UAH)
Оплачено:
380 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Середній поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Центральна смт Драбів Драбівського району Черкаської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b475cb9d823b49828ce8c501512144ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. В преамбулі та в тексті укладеного договору «роботи» в усіх відмінках замінити на «послуги».
2. У зв’язку із помилкою у банківських реквізитах «Замовника», Сторони домовилися внести відповідні зміни до договору та викласти реквізити «Замовника», що містяться в Розділі 13 Договору «Реквізити та підписи сторін» в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано