-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-001471-c
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей) філе- 5267 кг четвертина задня- 200 кг тушки курей- 3000кг
Торги не відбулися
626 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
Номер:
e113c31bea3a4575a537e86b2459a862
Внутрішній номер закупівлі:
605349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-08-001471-c
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15112000-6 М’ясо свійської птиціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
626 829.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2017 13:57 - 14.02.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2017 13:57 - 24.02.2017 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴626 829.00 М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)