-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей)
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-001471-c
М’ясо курки охолоджене (філе,четвертина задня, тушки курей) філе- 5267 кг четвертина задня- 200 кг тушки курей- 3000кг
Торги не відбулися
626 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 134.14 UAH
Період оскарження:
08.02.2017 13:57 - 20.02.2017 00:00
Нічого не знайдено.