• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»

Завершена

274 997.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 750.00 UAH
Номер: c67078799d6543cfbaa2c4b8a13416d6
Внутрішній номер закупівлі: 6029614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-25-001540-a   
Замовник: Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації
Контактна особа: Шилко Валентина Іванівна +380983453126 pogrebosvita_b@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 274 997.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 750.00 UAH
Період уточнення: 25.08.2020 10:40 - 31.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2020 10:40 - 10.09.2020 00:00
Аукціон: 10.09.2020 14:16 - 10.09.2020 14:37
Період кваліфікації: 10.09.2020 14:37 - 15.09.2020 16:58
Період завантаження договору: 15.09.2020 16:58 - 05.10.2020 16:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.09.2020
Місце постачання 22200, Україна, Вінницька область, Погребищенський район, заклади загальної середньої освіти, згідно додатку 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Підприємство "Укрспецпоставка"

Оскарження: 15.09.2020 16:58 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 251 178.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
251 178.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2020 16:58
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
Початкова пропозиція 268 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 72
Скарги 0

Контракти

Номер: 35cfe919dbf04e59939050a19956c7e3
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-25-001540-a-c1
Постачальник: ТОВ "Підприємство "Укрспецпоставка"
Номер договору: 1/10
Сума договору: 251 178.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 209 315.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 01.10.2020 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s