-
Відкриті торги
-
КЕП
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»
251 178.00
UAH з ПДВ
Номер:
35cfe919dbf04e59939050a19956c7e3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001540-a-c1
Замовник:
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141437
-
Контактна особа:
Шилко Валентина Іванівна +380983453126 pogrebosvita_b@ukr.net
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, місто Погребище, вулиця Шевченка, будинок 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Підприємство "Укрспецпоставка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23101784
-
Контактна особа:
Гребінський Владислав Альбертович +380432551055 ukrspecpostavka@gmail.com
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, 14
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/10
Дата підписання:
01.10.2020 00:00
Період дії договору:
01.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
251 178.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 863.00 UAH)
Оплачено:
251 178.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 863.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
22200, Україна, Вінницька область, Погребищенський район, заклади загальної середньої освіти, згідно додатку 3
На карті