-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-007719-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська
Завершена
369 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 848.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 848.00 UAH
Номер:
89ee119ba78e46f29c7fc15249d84b41
Внутрішній номер закупівлі:
6005184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-20-007719-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Максименко +380465921464 kultura.buhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
369 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 848.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2020 16:07 - 26.08.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2020 16:07 - 05.09.2020 12:00
Аукціон:
07.09.2020 15:10 - 07.09.2020 15:31
Період кваліфікації:
07.09.2020 15:31 - 10.09.2020 09:46
Період завантаження договору:
10.09.2020 09:46 - 30.09.2020 09:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна
Кількість
1120 метри кубічні
Період постачання
01.09.2020 - 30.11.2020
Місце постачання
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
Оскарження: 10.09.2020 09:46 - 21.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31333576
-
Контактна особа:
Мірошник Світлана +380681071884 semagroles313@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівський район, місто Семенівка, ВУЛИЦЯ ГОРАВОВКА, будинок 33-А
Оскарження: 10.09.2020 09:46 - 21.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
364 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2020 09:46
Документи
17
Скарги
0
ДП Семенівське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993478
-
Контактна особа:
Барабанова Галина Михайлівна +380683883052 torgsemlis2@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, місто Семенівка, вул.Березова Роща
Початкова пропозиція
369 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3abc0b15ca204eb1b41bb83f265b556f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-20-007719-a-b1
Постачальник:
СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31333576
-
Контактна особа:
Мірошник Світлана +380681071884 semagroles313@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівський район, місто Семенівка, ВУЛИЦЯ ГОРАВОВКА, будинок 33-А
Номер договору:
22/09
Сума договору:
364 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
303 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.09.2020 09:00
Статус:
Виконаний