• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина паливна

364 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3abc0b15ca204eb1b41bb83f265b556f
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-007719-a-b1
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
Постачальник: СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: 22/09
Дата підписання: 22.09.2020 09:00
Період дії договору: 22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 364 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 666.67 UAH)
Оплачено: 364 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 666.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1120 метри кубічні
Період постачання 01.09.2020 - 30.11.2020
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7-а На карті