• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс

Торги не відбулися

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер: 42a685aebbbf408d80cdb294ee200b1c
Внутрішній номер закупівлі: 6004136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-20-007129-a   
Замовник: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
Контактна особа: Голубяк Ірина Олександрівна +380372515942 tender@bsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 000.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2020 15:41 - 25.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2020 15:41 - 04.09.2020 18:00
Аукціон: 07.09.2020 13:31 - 07.09.2020 13:52
Період кваліфікації: 07.09.2020 13:52 - 23.09.2020 11:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.11.2020
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Богомольця, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУТКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ"

Оскарження: 15.09.2020 15:21 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 596 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 596 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.09.2020 15:21
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "ДІВІА-ТЕХ"

Оскарження: 23.09.2020 11:04 - 04.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 599 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 599 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.09.2020 11:04
Документи 38
Скарги 0