-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійний знімально – стрімінговий комплекс
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
1e0ee5259dfc403c9fa2dbd7293c7d8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-20-006791-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Театральна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Театральна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійний знімально – стрімінговий комплекс
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.08.2020 15:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 600 000.00 UAH