• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання елементів дитячого майданчика с. Букачівська Слобода Букачівської селищної ради Рогатинського району Івано-Франківської області (ДК 021:2015 код: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (дитячий майданчик)

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер: 13775281de4a4d0984e720ccb36b942e
Внутрішній номер закупівлі: 5945427
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-17-003009-a   
Замовник: БУКАЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тамара Гаргат +380974964971 tamrikogargat83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 17.08.2020 12:01 - 23.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2020 12:01 - 02.09.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
качалка-баласир для дітей
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 2 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті
карусель з кермом на 4 сидіння
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті
пісочниця подвійна
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті
гойдалка подвійна
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті
ігровий комплекс
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 1 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті
лавка зі спинкою
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 4 штуки
Період постачання 21.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77065, Україна, Івано-Франківська область, Букачівці, Перше Травня, 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХЕППІ ПАРК"
Початкова пропозиція 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Документи 28
Скарги 0