-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання елементів дитячого майданчика для с. Букачівська Слобода Букачівської селищної ради Рогатинського району Івано-Франківської області. (ДК 021:2015 код: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (дитячий майданчик)
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
899c8e2c305341bd89e5544757b5562a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-17-003416-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БУКАЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354781
-
Адреса:
77065, Україна, Івано-Франківська область, смт. Букачівці, вул.1-Травня, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БУКАЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354781
-
Адреса:
77065, Україна, Івано-Франківська область, смт. Букачівці, вул.1-Травня, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання елементів дитячого майданчика для с. Букачівська Слобода Букачівської селищної ради Рогатинського району Івано-Франківської області. (ДК 021:2015 код: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
(дитячий майданчик)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.08.2020 11:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
качалка-баласир для дітей
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
карусель з кермом на 4 сидіння
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
пісочниця подвійна
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
гойдалка подвійна
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
ігровий комплекс
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
лавка зі спинкою
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH