• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект обладнання для кабінету географії

Місцезнаходження: 35000, Рівненська обл, Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Незалежності, 7. Категорія: Орган державної влади. Мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

142 785.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 1 500.00 UAH
Номер: 35c668e4bd4748d9bbb97fa9411e1ff3
Внутрішній номер закупівлі: 5937659
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-14-002056-b   
Замовник: Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
Контактна особа: Толочик Оксана Павлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 142 785.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 14.08.2020 16:22 - 20.08.2020 16:26
Період прийому пропозицій: 14.08.2020 16:22 - 30.08.2020 16:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для кабінету географії
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.10.2020
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 На карті