-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінету географії
Оголошено тендер
142 785.00
UAH
Номер:
3398fcf97cc347d8b000721205478322
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-14-001995-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
142 785.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання для кабінету географії
Примітки:
Місцезнаходження: 35000, Рівненська обл, Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Незалежності, 7. Категорія: Орган державної влади
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.08.2020 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗалишки освітньої субвенції
Сума142 785.00 UAH