-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Захисні ролети для вікон
Тендер Prozorro UA-2020-08-14-000896-c
Торги відмінено
237 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 187.50 UAH
Номер:
b78af4c2be654dbea1266e82a8b6dbaf
Внутрішній номер закупівлі:
5927329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-14-000896-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вулиця Ленська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярош Ольга Станіславівна +380612707335 OL.JAROSHS@GMAIL.COM http://internat7zp.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 187.50 UAH
Період уточнення:
14.08.2020 10:32 - 19.08.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2020 10:32 - 29.08.2020 11:00
Аукціон:
з 31.08.2020 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисні ролети для вікон
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 25.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
97cd2e1b3d5c41a2b741f049c73feba8
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Прийнято рішення скасувати закупівлю у зв'язку з відсутністю подальшої потреби
Період оскарження:
25.08.2020 15:35 - 05.09.2020 00:00
Дата опублікування:
25.08.2020 15:35
Дата виконання:
05.09.2020 00:01
Статус:
Виконано