-
Відкриті торги
-
КЕП
Захисні ролети для вікон
Оголошено тендер
237 500.00
UAH
Номер:
b279f3d8611944c1adf8251bdef2d5fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-13-001512-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вулиця Ленська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вулиця Ленська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Захисні ролети для вікон
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.08.2020 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума237 500.00 UAH