-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку їдальні комунального закладу "Покровської ЗОШ I-III ступенів №2 " Покровської селищної ради Дніпропетровської області)
Тендер Prozorro UA-2020-08-13-008555-a
Завершена
240 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e3b9c5e66a64f4592401d6c97686b78
Внутрішній номер закупівлі:
5922600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-13-008555-a
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41529203
-
Адреса:
53600, Україна, Дніпропетровська область, смт Покровське, вул. Центральна,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Мачихіна +380993318834 vomspokrsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
240 660.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОтримання бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку їдальні комунального закладу "Покровської ЗОШ I-III ступенів №2 " Покровської селищної ради Дніпропетровської області)
Кількість
18 штуки
Період постачання
25.08.2020 - 27.09.2020
Місце постачання
53600, Україна, Дніпропетровська область, смт Покровське, вул. Патріотів України, 11
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТАТАРЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 13.08.2020 17:02 - 24.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2181009520
-
Контактна особа:
Татаренко В.М. +38 0505962790
-
Адреса:
53600, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Покровське, ВУЛ. ДЗЕРЖИНСЬКОГО будинок 40
Оскарження: 13.08.2020 17:02 - 24.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
240 660.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 17:02
Документи
2
Скарги
1
Контракти
Номер:
1ef32c728255491aab6379cd752d1b9d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-13-008555-a-a1
Постачальник:
ТАТАРЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2181009520
-
Контактна особа:
Татаренко В.М. +38 0505962790
-
Адреса:
53600, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Покровське, ВУЛ. ДЗЕРЖИНСЬКОГО будинок 40
Номер договору:
130
Сума договору:
240 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.08.2020 16:17
Статус:
Розірваний