-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2017-01-15-000014-c
Завершена
520 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер:
3ad4b227629d49359463da0c48088dee
Внутрішній номер закупівлі:
590921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-15-000014-c
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бричка Олександра Мар'янівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 600.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2017 14:54 - 21.01.2017 14:59
Період прийому пропозицій:
15.01.2017 14:54 - 31.01.2017 14:59
Аукціон:
01.02.2017 13:06 - 01.02.2017 13:33
Період кваліфікації:
01.02.2017 13:33 - 03.02.2017 11:29
Період завантаження договору:
03.02.2017 11:25 - 23.02.2017 11:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, згідно з документацією, згідно з документацією
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
"Гарант"
Оскарження: 01.02.2017 13:33 - 14.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21136034
-
Контактна особа:
Марусяк Ігор Михайлович 0355441047 garant2010@gmail.com
-
Адреса:
48601, УКРАЇНА, Тернопiльська область, ЗАЛІЩИКИ, вул Кооперативна,буд.8,офіс 2
Оскарження: 01.02.2017 13:33 - 14.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.02.2017 11:25
Документи
6
Скарги
0
ФОП Рудик Василь Павлович
Оскарження: 03.02.2017 11:25 - 14.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 ppbksaturn@mail.ru
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Оскарження: 03.02.2017 11:25 - 14.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
512 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2017 11:29
Документи
9
Скарги
0
ФОП Ковалишин Юрій Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060100636
-
Контактна особа:
Ковалишин Юрій Олексійович +380979351470 Yra.kovalyshyn@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Степана Бандери 112/36
Початкова пропозиція
520 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e97a7ca81b8f4b818e833d808c069a70
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-15-000014-c-a1
Постачальник:
ФОП Рудик Василь Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 ppbksaturn@mail.ru
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Номер договору:
20/02-4
Сума договору:
400 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2017 22:02 - 31.03.2018 23:59
Дата підписання:
20.02.2017 22:02
Статус:
Виконаний