-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
400 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e97a7ca81b8f4b818e833d808c069a70
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-15-000014-c-a1
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Контактна особа:
Бричка Олександра Мар'янівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Рудик Василь Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 ppbksaturn@mail.ru
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
20/02-4
Дата підписання:
20.02.2017 22:02
Період дії договору:
20.02.2017 22:02 - 31.03.2018 23:59
Сума договору:
400 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
400 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, згідно з документацією, згідно з документацією
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
267e2eda07534b7ea4c4f07f37686380
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення закупівлі, причина -відсутні реквізити
Номер додаткової угоди:
20/02-4
Дата внесення змін до договору:
24.02.2017 15:47
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
16a0c8e7a4964be6a010d00079e0034c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни товару на ринку продуктів харчування
Номер додаткової угоди:
20/02-4
Дата внесення змін до договору:
22.08.2017 17:26
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
63b5e676d78b44ae9a6b49c1da362f38
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни товару на ринку продуктів харчування
Номер додаткової угоди:
20/02-4
Дата внесення змін до договору:
22.08.2017 17:26
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f54ddad59806480da75c13fdb1eb3cc0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.5 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
20/02-4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2017 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
544b5c82e8eb402f8ca9e58c23e1530b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.5 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
20/02-4
Дата внесення змін до договору:
29.01.2018 00:00
Статус:
Опубліковано