• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Медіаконвертер

«Код 32420000-3 «Мережеве обладнання» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 32422000-7 «Мережеві компоненти» - Медіаконвертер)».Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою

Торги не відбулися

5 968.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 55.00 UAH
Номер: ad90324e1f2e46ae86ba782832a82a87
Внутрішній номер закупівлі: 5908502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-13-000818-a   
Замовник: Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
Контактна особа: Денисенко А.В. В. +380629400854 a.denisenko@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 968.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 55.00 UAH
Період уточнення: 13.08.2020 09:43 - 03.09.2020 11:30
Період прийому пропозицій: 13.08.2020 09:43 - 13.09.2020 11:30
Період прекваліфікації: з 13.09.2020 11:34
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медіаконвертер
Код ДК 021:2015: 32422000-7 Мережеві компоненти
Кількість 8 штуки
Період постачання 05.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Медіаконвертер
Код ДК 021:2015: 32422000-7 Мережеві компоненти
Кількість 8 штуки
Період постачання 05.10.2020 - 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-АРСЕНАЛ"
Початкова пропозиція 5 824.00 UAH без ПДВ /
5 824.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 14
Скарги 0