• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Медіаконвертер

Оголошено тендер

7 200.00 UAH
Номер: bf5faafb71f24b0a9499e9134d55ac26
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-14-000948-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
Замовник: Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Очікувана вартість: 7 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медіаконвертер
Примітки: Місцезнаходження замовника: Юридична адреса: пр-т Перемоги, 14, Шевченківський район, м. Київ, 01135; Фактична адреса: вул. Ланжеронівська, 1, Приморський район, м. Одеса, 65026. Категорія замовника: замовники, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 14.05.2020 09:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 200.00 UAH