• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. ( ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

1. Найменування замовника: Малодівицька селищна рада. 2. Категорія замовника: Категорія замовника «1» - органи державної влади( органи законодавчої, органи виконавчої, судової влади (органи законодавчої, органи виконавчої, судової влади) та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, обєднання територіальних громад 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04412490. 4. Місцезнаходження замовника: 17523 Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Мала Дівиця вул. Слобідська, 3 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Демченко Валентина Іванівна, начальник відділу фінансів, голова тендерного комітету. Адреса: вул. Слобідська, 3, смт. Мала Дівиця, Прилуцький район Чернігівська область, 17523. Тел.: 098 412 55 43 Тел./факс: (04637) 6-75-32 E-mail: md04412490@gmail.com 6. Вид предмета закупівлі: роботи. 7. Конкретна назва предмета закупівлі:«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей,ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 робота. 10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 17523, Україна Чернігівська область Прилуцький район смт. Мала Дівиця вул. Слобідська 16 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.10.2021 року. 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунок за виконані роботи здійснюються на підставі підписаних сторонами актів форми № КБ-2в (акт приймання виконаних будівельних робіт) та форми № КБ-3 (довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрат). Оплата проводиться тільки за фактично виконані роботи протягом 45-ти календарних днів, з моменту підписання Замовником представлених Виконавцем належно оформлених вищезазначених документів та рахунку на оплату, шляхом проміжних платежів, та тільки в межах бюджетних призначень та при умові надходження коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані роботи здійснюються при отриманні Замовником бюджетного призначення на фінансування цих робіт. 13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 7225842,60 грн. (сім мільйонів двісті двадцять п’ять тисяч вісімсот сорок дві грн. 60 коп.) з ПДВ. 14. Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету – 264000,00 грн. ( двісті шістдесят чотири тисячі грн. 00 коп.), кошти місцевого бюджету – 6961842,60 грн. (шість мільйонів девятсот шістдесят одна тисяча свісімсот сорок дві грн. 60 коп.) 15. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 36 129,21 грн. (тридцять шість тисяч сто двадцять дев’ять грн. 21 коп.) – 0,5 %. 16. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 17. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 18. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «28» серпня 2020 року час 10 год. 00хв 19. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): 32 516,29 грн. (тридцять дві тисячі пятсот шістнадцять грн. 29 коп.). 20. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Електронна банківська гарантія. 21. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Замовником вимагається надання учасником забезпечення цінової пропозиції у формі електронної банківської гарантії (безвідкличної, безумовної банківської гарантії. Банківська гарантія оформлюється в банку, який має ліцензію Національного банку України, крім банків щодо яких прийнято рішення НБУ про визнання неплатоспроможними. Електронна банківська гарантія - оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 із змінами, внесеними згідно з Постановами Національного банку № 8 від 09.02.2017, № 5 від 25.01.2018 ) Гарантія має містити: найменування, номер, дату, місце складання. реквізити гаранта - повну та/або скорочену назву, його юридичну і фактичну адресу, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; реквізити принципала - повну та/або скорочену назву принципала, що збігається з назвою, яка зазначена ним у картці із зразками підписів і відбитка печатки (для фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові та документ, що її засвідчує (серія, номер, дата, ким виданий, місце проживання), його місцезнаходження ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; реквізити бенефіціара – Малодівицька селищна рада, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 04412490, місцезнаходження вул. Слобідська, 3, смт. Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область, 17523, банківські реквізити – р/р UA938201720355169001000036144, ГУДКСУ у Чернігівській області; реквізити оголошення про закупівлю – найменування оголошення, номер тендеру, посилання на тендер на офіційному сайті http://prozorro.gov.ua суму гарантії цифрами та словами і валюту платежу; термін дії або строк дії гарантії чи обставини, за яких строк дії гарантії вважається закінченим – “викласти обставини, передбачені у пункту 3 Розділу III тендерної документації, строк дії банківської гарантії до “___” _________ 201__ р. включно”. умови настання гарантійних випадків – “викласти обставини, передбачені пунктом 3 Розділу III тендерної документації”; умови щодо зменшення/збільшення суми гарантії – “сума гарантії залишається незмінною”; умови, за яких можна вносити зміни до тексту гарантії принципалом, бенефіціаром, банком-гарантом. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 32516,29 грн. (тридцять дві тисячі пятсот шістнадціть гривень 29 коп.) Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути не меншим строку дії тендерної пропозиції Застереження щодо випадків, у разі якщо забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику вказані у пункті 3 цього Розділу. Тендерні пропозиції, які не супроводжуються забезпеченням тендерної пропозиції, є такими, що не відповідають вимогам тендерної документації та будуть відхилені. . Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника. 22. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 23. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 24. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі»

Завершена

7 225 842.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Номер: 6782ab1898074ca9aa3e56d17462d93b
Внутрішній номер закупівлі: 5900516
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-12-005990-a   
Замовник: Малодівицька селищна рада
Контактна особа: Валентина Демченко +380984125543 04412490@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 225 842.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 36 129.21 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 32 516.29 UAH
Період уточнення: 12.08.2020 14:50 - 18.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2020 14:50 - 28.08.2020 10:00
Аукціон: 31.08.2020 15:31 - 31.08.2020 15:58
Період кваліфікації: 31.08.2020 15:58 - 02.09.2020 14:59
Період завантаження договору: 02.09.2020 14:59 - 22.09.2020 14:59
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. ( ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 17523, Україна, Чернігівська область, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА "ЮНІКОМ"

Оскарження: 02.09.2020 14:59 - 13.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 5 828 982.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 707 715.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2020 14:59
Документи 64
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІТІ-БУДІНВЕСТ»
Початкова пропозиція 6 293 481.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 707 716.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "РЕМБУД КОМ"
Початкова пропозиція 6 300 009.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 300 009.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 75
Скарги 0

Контракти

Номер: 8700571c20844984ab8296fdafc0126b
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-12-005990-a-b1
Постачальник: ТОВ "ФІРМА "ЮНІКОМ"
Номер договору: 1
Сума договору: 5 707 715.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 756 429.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.09.2020 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 21.09.2020 08:00
Статус:
Розірваний
PDF
договір (9).PDF
PDF
календарний графік (1).PDF
PDF
договірна ціна (1).PDF
PDF
графік фінансування.PDF
PDF
додаткова угода (4).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
додаток 3 (2).PDF
PDF
додаткова угода 2 (3).PDF
PDF
додаток 2 (1).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
додаткова угода від 28.12.PDF
PDF
додаток від 28.12.PDF
PDF
додаток 3 від 28.12.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
договірна ціна 2020-2022.pdf
pdf
договірна ціна 2020 рік.pdf
pdf
договірна ціна 2021.pdf
pdf
додаток 3.pdf
pdf
додаток 2.pdf
pdf
додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
договірна ціна 2020 рік.pdf
pdf
договірна ціна 2021.pdf
pdf
договірна ціна 2020-2022.pdf
pdf
додаткова угода 5 (2).pdf
pdf
графік фінансування робіт.pdf
pdf
календарний графік.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
SCAN_20210415_151330149.pdf
pdf
SCAN_20210415_151406357.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
SCAN_20210614_155508856.pdf
pdf
SCAN_20210614_160306957.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
дод Тов юніком №7.PDF
p7s
sign.p7s