-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. ( ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
7 225 842.60
UAH
Номер:
bd3f5a2ccbd64cf78d321254b45657bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-12-007221-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
-
Адреса:
17523, Україна, Чернігівська область, Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 225 842.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей,
ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.
( ДСТУ Б Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Категорія замовника: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
12.08.2020 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
Сума264 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 961 842.60 UAH