-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2020-08-11-001275-a
Вугілля кам'яне
Завершена
270 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
6a2c8e06227648c69f23b3faac58ac7d
Внутрішній номер закупівлі:
5875329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-11-001275-a
Замовник:
ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №4 ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26291101
-
Адреса:
71402, Україна, Запорізька область, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 290
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Багній Тетяна +380615622146, +380680685434 vbzosh4@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2020 10:09 - 17.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2020 10:09 - 27.08.2020 17:00
Аукціон:
28.08.2020 14:06 - 28.08.2020 14:27
Період кваліфікації:
28.08.2020 14:27 - 01.09.2020 15:41
Період завантаження договору:
01.09.2020 15:41 - 21.09.2020 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Вугілля кам'яне