-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
ed8308b362e74dec97c0d8689ae7d7bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-14-000309-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №4 ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26291101
-
Адреса:
71402, Україна, Запорізька область, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 290
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №4 ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26291101
-
Адреса:
71402, Україна, Запорізька область, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 290
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.01.2020 08:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH