-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обстеження хворих при невідкладних станах на комп'ютерному томографі
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-002243-c
Завершена
299 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 2% або 5 984.00 UAH
мін. крок: 2% або 5 984.00 UAH
Номер:
2178e31c4a9e4dc68ab9263325307893
Внутрішній номер закупівлі:
5872773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-002243-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503705
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваль Олександр +380674849339 gorlik3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 200.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 984.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 23:17 - 16.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2020 23:17 - 26.08.2020 00:00
Аукціон:
26.08.2020 14:31 - 26.08.2020 14:52
Період кваліфікації:
26.08.2020 14:52 - 26.08.2020 23:52
Період завантаження договору:
26.08.2020 23:52 - 15.09.2020 23:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обстеження хворих при невідкладних станах на комп'ютерному томографі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СКЕН ЛАЙФ"
Оскарження: 26.08.2020 23:52 - 06.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35318090
-
Контактна особа:
Артур Сологуб +380678572857 artur.sologub@scanlife.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 81, квартира 146
Оскарження: 26.08.2020 23:52 - 06.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
299 164.80 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 180.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2020 23:52
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "СИНЕУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36937094
-
Контактна особа:
Василь Бахтар +380664297894 sineys@ukr.net
-
Адреса:
29015, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 102
Початкова пропозиція
298 144.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 144.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
34274d0e625a4cc8b31ce724a1f77690
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-002243-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СКЕН ЛАЙФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35318090
-
Контактна особа:
Артур Сологуб +380678572857 artur.sologub@scanlife.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 81, квартира 146
Номер договору:
364
Сума договору:
293 180.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний