• Відкриті торги
  • КЕП

Обстеження хворих при невідкладних станах на комп'ютерному томографі

293 180.80 UAH без ПДВ
Номер: 34274d0e625a4cc8b31ce724a1f77690
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-10-002243-c-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Постачальник: ТОВ "СКЕН ЛАЙФ"
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 364
Дата підписання: 15.09.2020 00:00
Період дії договору: 15.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 293 180.80 UAH без ПДВ
Оплачено: 293 180.80 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обстеження хворих при невідкладних станах на комп'ютерному томографі
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації