-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 (CPV 2008) – 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби (Автомобіль вантажний бортовий дубль кабіна категорії N2)-2 одиниці
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-008214-a
джерело фінансування кошти місцевого бюджету
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
21cdecc7da6947d482ce9b09e219d37f
Внутрішній номер закупівлі:
5872733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-008214-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ремига +380673682892 navigator1_pl@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 22:54 - 18.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2020 22:54 - 28.08.2020 00:00
Аукціон:
28.08.2020 13:56 - 28.08.2020 14:17
Період кваліфікації:
28.08.2020 14:17 - 04.09.2020 20:35
Період завантаження договору:
04.09.2020 20:35 - 24.09.2020 20:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпісляоплата
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 (CPV 2008) – 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби (Автомобіль вантажний бортовий дубль кабіна категорії N2)-2 одиниці
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю ꞌꞌВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОСНАБꞌꞌ
Оскарження: 04.09.2020 20:35 - 15.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085735
-
Контактна особа:
Мустафаєва Сабіна Джейхунівна 380958332665, 380958332665 8880856@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, Загородня, 34
Оскарження: 04.09.2020 20:35 - 15.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 695 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2020 20:35
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСНАБ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42990475
-
Контактна особа:
ПОПОВА ІННА 380501451363, 380501451363 usstov@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВОРОБЙОВА, будинок 1 Г
Початкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
a33c305a861741c3b4c7c92e3f2f0fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-008214-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю ꞌꞌВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОСНАБꞌꞌ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085735
-
Контактна особа:
Мустафаєва Сабіна Джейхунівна 380958332665, 380958332665 8880856@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, Загородня, 34
Номер договору:
№21-ДЗ
Сума договору:
1 695 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 412 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.09.2020 09:20
Статус:
Виконаний