-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015 (CPV 2008) – 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби (Автомобіль вантажний бортовий дубль кабіна категорії N2)-2 одиниці
1 695 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a33c305a861741c3b4c7c92e3f2f0fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-008214-a-b1
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Контактна особа:
Світлана Ремига +380673682892 navigator1_pl@i.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю ꞌꞌВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОСНАБꞌꞌ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085735
-
Контактна особа:
Мустафаєва Сабіна Джейхунівна 380958332665, 380958332665 8880856@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, Загородня, 34
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№21-ДЗ
Дата підписання:
21.09.2020 09:20
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 695 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 282 500.00 UAH)
Оплачено:
1 695 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 282 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 (CPV 2008) – 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби (Автомобіль вантажний бортовий дубль кабіна категорії N2)-2 одиниці
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020