-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система рентгенівська діагностична цифрова на 2 робочих місця – 1 компл.
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-008005-a
Категорія замовника: юридична особи, яка є підприємством, установами, організаціями, та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі. п.3 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (детальніше в тендерній документації)
Завершена
2 375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 875.00 UAH
Номер:
522b9a7c7e88403c87dec04221c270d5
Внутрішній номер закупівлі:
5872370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-008005-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Гречана +380459623661 natender.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 875.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 19:47 - 16.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2020 19:47 - 26.08.2020 18:00
Аукціон:
27.08.2020 12:07 - 27.08.2020 12:28
Період кваліфікації:
27.08.2020 12:28 - 28.08.2020 15:34
Період завантаження договору:
28.08.2020 15:34 - 17.09.2020 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система рентгенівська діагностична цифрова на 2 робочих місця – 1 компл.
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Оскарження: 28.08.2020 15:34 - 08.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Оскарження: 28.08.2020 15:34 - 08.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 370 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 370 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2020 15:34
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38717123
-
Контактна особа:
Хороших Ольга Миколаївна 380977065383, officelivin@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Театральна, 20
Початкова пропозиція
2 374 972.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 374 972.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c14af8bc22924397ada05e69bf90ef77
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-008005-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Номер договору:
256
Сума договору:
2 239 150.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 215 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.09.2020 16:26
Статус:
Виконаний