-
Відкриті торги
-
КЕП
Система рентгенівська діагностична цифрова на 2 робочих місця – 1 компл.
2 239 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
c14af8bc22924397ada05e69bf90ef77
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-008005-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Контактна особа:
Христина Гречана +380459623661 natender.crl@ukr.net
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
256
Дата підписання:
15.09.2020 16:26
Період дії договору:
15.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 239 150.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 150.00 UAH)
Оплачено:
2 239 150.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 150.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система рентгенівська діагностична цифрова на 2 робочих місця – 1 компл.
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
49e2a1968ab34eb3999390841d3c2b4e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
05.11.2020 17:00
Статус:
Опубліковано