-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ)
Тендер Prozorro UA-2020-08-05-004288-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
3fcc4e5abe594fc888419f5ad9622900
Внутрішній номер закупівлі:
5815793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-05-004288-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2020 13:29 - 16.08.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2020 13:29 - 26.08.2020 14:00
Аукціон:
27.08.2020 14:16 - 27.08.2020 14:37
Період кваліфікації:
27.08.2020 14:37 - 31.08.2020 13:09
Період завантаження договору:
31.08.2020 13:09 - 20.09.2020 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 60 календарних днів з моменту фактичного отримання партій Товару за наявності реального фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3770 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Скраплений газ
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 31.08.2020 13:07 - 11.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович +380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 31.08.2020 13:07 - 11.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
85 365.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 365.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.08.2020 13:07
Документи
116
Скарги
0
ТОВ "СОЛВІНГ СІСТЕМС"
Оскарження: 31.08.2020 13:09 - 11.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524688
-
Контактна особа:
Николай Хараберюш +380955450554 ssystems.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 16 А
Оскарження: 31.08.2020 13:09 - 11.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
91 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
91 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2020 13:09
Документи
79
Скарги
0
Контракти
Номер:
24ae9e25712d49b89ecc8d406fa0db34
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-05-004288-a-b1
Постачальник:
ТОВ "СОЛВІНГ СІСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524688
-
Контактна особа:
Николай Хараберюш +380955450554 ssystems.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 16 А
Номер договору:
14/09/20
Сума договору:
91 710.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
76 425.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.09.2020 09:21
Статус:
Виконаний