-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ)
91 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
24ae9e25712d49b89ecc8d406fa0db34
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-05-004288-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Контактна особа:
Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СОЛВІНГ СІСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524688
-
Контактна особа:
Николай Хараберюш +380955450554 ssystems.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 16 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/09/20
Дата підписання:
14.09.2020 09:21
Період дії договору:
14.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
91 710.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 285.00 UAH)
Оплачено:
91 710.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 285.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3770 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Скраплений газ
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2020