-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку) шкіл
Тендер Prozorro UA-2020-08-03-004316-a
Торги не відбулися
580 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 903.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 903.95 UAH
Номер:
7431b0b3585d4ae89516371eb1e0e2d2
Внутрішній номер закупівлі:
5790042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-03-004316-a
Замовник:
Сектор освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Добряк Аліна Василівна +380535331135 zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 903.95 UAH
Період уточнення:
03.08.2020 16:23 - 08.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2020 16:23 - 18.08.2020 17:00
Аукціон:
19.08.2020 13:50 - 19.08.2020 14:11
Період кваліфікації:
19.08.2020 14:11 - 25.08.2020 11:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот 1 обладнання для їдальні Зіньківський ліцей імені М.К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 30.09.2020
Лот 2 Електрична плита Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕНЕРГОСЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 20.08.2020 17:02 - 31.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40572939
-
Контактна особа:
Сергій +380506245394 uesg.khorol@ukr.net
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Молодіжна, буд. 9 А
Оскарження: 20.08.2020 17:02 - 31.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2020 17:02
Документи
5
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗЕПА ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 25.08.2020 11:07 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2853911272
-
Контактна особа:
Мазепа Олексій +380666228336 POLTAVAREMONT@UKR.NET
-
Адреса:
36009 , Україна, Полтавська область, Полтава, 36009, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ ОПИТНА, будинок 8, квартира 36
Оскарження: 25.08.2020 11:07 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
580 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.08.2020 11:07
Документи
16
Скарги
0