-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
“Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)”-коригування
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-008086-c
Торги відмінено
28 942 958.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 289 429.58 UAH
мін. крок: 1% або 289 429.58 UAH
Номер:
f48b9667a3654614943f01824768b5e0
Внутрішній номер закупівлі:
5767831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-008086-c
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лінкевич +380671187033,+380664968287 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
28 942 958.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
289 429.58 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
144 714.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 18:37 - 05.08.2020 18:31
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 18:37 - 15.08.2020 18:31
Аукціон:
з 17.08.2020 11:53
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
“Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)”-коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
ea467e586e584f2e8cf3bdaa3695f28f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Допущено помилку в першій черзі реконструкції – враховано повну суму коштів, які відносяться до розділу інфляційних процесів, при тому, що загальна вартість робіт зменшилася на 2 812,10113 тис. грн, відповідно і кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами теж повинні бути зменшені пропорційно до вартості будівельних робіт.
Період оскарження:
07.08.2020 17:04 - 18.08.2020 00:00
Дата опублікування:
07.08.2020 17:04
Дата виконання:
18.08.2020 00:01
Статус:
Виконано
Номер:
136e18d8e14f412b8dfeaab08693b2ca
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути . З метою встановлення відповідності обсягів робіт до кошторисних призначень. Під час розрахунку вартості предмета закупівлі допущено помилку в першій черзі реконструкції – враховано повну суму коштів, які відносяться до розділу інфляційних процесів, при тому, що загальна вартість робіт зменшилася на 2 812,10113 тис. грн, відповідно і кошти на покр
Дата опублікування:
07.08.2020 17:00
Дата виконання:
07.08.2020 17:00
Статус:
Скасовано