-
Відкриті торги
-
КЕП
“Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)”-коригування
Оголошено тендер
28 942 958.00
UAH
Номер:
338c6e150ac140279530f693c7e2ed5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-30-007508-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 942 958.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)”-коригування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
30.07.2020 18:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума28 942 958.00 UAH