-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-006341-c
"Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12" згідно тендерної документації
Торги не відбулися
199 352.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.76 UAH
Номер:
1452ccaf3d624b7ca6a9bbdc2fb0caa3
Внутрішній номер закупівлі:
5765385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-006341-c
Замовник:
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25457261
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Харківська область м. Балаклія пров.1 Травня буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кашпор Аліна Володимирівна +380574951265 bzosh02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
199 352.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
996.76 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 15:48 - 04.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 15:48 - 14.08.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписВстановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Охорона Мастерс Сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
43144635
-
Контактна особа:
Босий Микола Олексійович +380676261130 ohoronamasterservis@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 2/5
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Документи
3
Скарги
0