• Відкриті торги
  • КЕП

Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12

Оголошено тендер

199 352.00 UAH
Номер: 4424dc15311f4e168329cb4e64c603d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-30-005540-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
Замовник: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
Очікувана вартість: 199 352.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Примітки: Категорія: п.3, ч.4, ст.2; місце знаходження: 64207, Україна, Харківська область, м. Балаклія, пров. 1 Травня, 12; вид закупівлі: відкриті торги, абзац 1, п.5, ч.2, ст.4
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.07.2020 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 352.00 UAH