-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медична інформаційна система
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-000717-b
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, які додаються до неї, підготовлені учасником, викладаються українською мовою. Копії документів, що підтверджують якість товару та входять до складу пропозиції учасника, можуть бути складені мовою оригіналу документа з наданням перекладу українською мовою (завіренного центром перекладів). Визначальним є текст, викладений українською мовою. (Допускається російська мова)
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
a0099637daad498eab32f5b4c01d81e6
Внутрішній номер закупівлі:
5760777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-000717-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Місто Житомир, Вулиця Червоного Хреста будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волощук Олена Дмитрівна +380412438728 obllikzttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 12:07 - 04.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 12:07 - 14.08.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична інформаційна система (100 робочих місць)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2020