-
Відкриті торги
-
КЕП
Медична інформаційна система
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
d8f1193213eb4009b6bb1212fc71a7cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-30-002870-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Місто Житомир, Вулиця Червоного Хреста будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Місто Житомир, Вулиця Червоного Хреста будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медична інформаційна система
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 10002, м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.07.2020 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума450 000.00 UAH