• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)

Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району

Торги не відбулися

317 930.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 180.00 UAH
Номер: 32ae086c588f48d38e47265978205b25
Внутрішній номер закупівлі: 5743720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-29-000302-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Євгеній Івашко +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 317 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.07.2020 10:00 - 03.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2020 10:00 - 13.08.2020 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 930.00 ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)