• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)

Оголошено тендер

317 930.00 UAH
Номер: a1d6968d238b4f47811c233b8ec238f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-29-000302-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 317 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.07.2020 09:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума317 930.00 UAH