-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники хірургічні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-006031-c
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Торги не відбулися
61 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 86.20 UAH
мін. крок: 0.1% або 86.20 UAH
Номер:
a8f067457f7b481fac953e5a2327bd84
Внутрішній номер закупівлі:
5723775
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-27-006031-c
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
61 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2020 16:08 - 02.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2020 16:08 - 12.08.2020 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴43 890.00 лот 1 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.
- Лот №2 ₴17 240.00 лот 2 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведння огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.