-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники хірургічні, 2 лота
Оголошено тендер
61 130.00
UAH
Номер:
8f43664a8d0d4ce5860608a5185b8bbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-27-000657-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
61 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники хірургічні, 2 лота
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.07.2020 11:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
лот 2 - 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведння огляду / терапевтичних процедур) - 2 од.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума61 130.00 UAH