-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Катанка – 5,5 мм
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000310-c
Завершена
553 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 530.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 530.00 UAH
Номер:
605e2fd3298740d6b996aefbff04f354
Внутрішній номер закупівлі:
568614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-05-000310-c
Замовник:
ДП Крижопільське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991427
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, смт Крижопіль, вул.Куйбишева,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44315000-1 КатанкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
553 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 530.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2017 14:05 - 13.01.2017 14:10
Період прийому пропозицій:
05.01.2017 14:05 - 23.01.2017 14:10
Аукціон:
24.01.2017 12:05 - 24.01.2017 12:32
Період кваліфікації:
24.01.2017 12:32 - 31.01.2017 17:02
Період завантаження договору:
24.01.2017 12:32 - 13.02.2017 12:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Катанка – 5,5 мм
Кількість
35 тонни
Період постачання
06.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
24600, Україна, Вінницька область, селище міського типу Крижопіль, вул.. Куйбишева, 84
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Оскарження: 24.01.2017 12:32 - 11.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Павло +380674302889 kilimnyuk.pavel@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 24.01.2017 12:32 - 11.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
532 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 965.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2017 17:02
Документи
14
Скарги
0
Компанiя Нiккол Товариство З Обмеженою Вiдповiдальнiстю
×
-
Код ЄДРПОУ:
38119402
-
Контактна особа:
Онищенко Николай Николаевич +380675770692 nicolaon@mail.ru
-
Адреса:
04655, Украина, КИЇВ М, КИЇВ, ВУЛ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ Д. 21
Початкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІМ СТАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40246112
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІМ СТАЛЬ" +380676178862 m.timstal@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 69005, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ВОЛГОГРАДСЬКА, будинок 26-А, корпус Б7, офіс 6
Початкова пропозиція
551 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
551 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
c9c70010e8934599930a27116828ea3b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-05-000310-c-c1
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Павло +380674302889 kilimnyuk.pavel@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Номер договору:
13/034
Сума договору:
489 965.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.02.2017 15:08 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
13.02.2017 15:08
Статус:
Підписаний