-
Відкриті торги
-
КЕП
Катанка – 5,5 мм
489 965.00
UAH з ПДВ
Номер:
c9c70010e8934599930a27116828ea3b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-05-000310-c-c1
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Павло +380674302889 kilimnyuk.pavel@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
13/034
Дата підписання:
13.02.2017 15:08
Період дії договору:
13.02.2017 15:08 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
489 965.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 489 965.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Катанка – 5,5 мм
Кількість
35 тонни
Період постачання
06.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
24600, Україна, Вінницька область, селище міського типу Крижопіль, вул.. Куйбишева, 84
На карті