-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
комп"ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-07-20-004874-b
Завершена
310 108.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.54 UAH
Номер:
a2ec441afe96418b9a3fa6b0e0eb3053
Внутрішній номер закупівлі:
5643288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-20-004874-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38626466
-
Адреса:
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький р-н, смт Більмак, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Беспалько +380665580497 kyubrvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 108.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 550.54 UAH
Період уточнення:
20.07.2020 14:48 - 27.07.2020 14:46
Період прийому пропозицій:
20.07.2020 14:48 - 06.08.2020 14:46
Аукціон:
07.08.2020 12:24 - 07.08.2020 12:45
Період кваліфікації:
07.08.2020 12:45 - 10.08.2020 16:33
Період завантаження договору:
10.08.2020 16:33 - 30.08.2020 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп"ютерне обладнання
Кількість
4 комплект
Період постачання
20.08.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІС ВІНЕР КОМПАНІ"
Оскарження: 10.08.2020 16:33 - 21.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43176766
-
Контактна особа:
Гуменюк Тетяна 380935356325, 380964073548 info.eliswin@gmail.com
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Екскаваторна, 37А, кабінет 1
Оскарження: 10.08.2020 16:33 - 21.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
309 018.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 018.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2020 16:33
Документи
62
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕЛЕКТЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38050849
-
Контактна особа:
Михайло Маркін 380938664093, 380938664093 intelektcentre@gmail.com
-
Адреса:
03124, Україна, Київська область, Київ, ПРОВУЛОК РАДИЩЕВА, будинок 3
Початкова пропозиція
310 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
10665122744d407fb40943aa1101a996
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-20-004874-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІС ВІНЕР КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43176766
-
Контактна особа:
Гуменюк Тетяна 380935356325, 380964073548 info.eliswin@gmail.com
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Екскаваторна, 37А, кабінет 1
Номер договору:
69/4
Сума договору:
309 018.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
257 515.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.08.2020 10:35
Статус:
Виконаний