-
Відкриті торги
-
КЕП
комп"ютерне обладнання
309 018.00
UAH з ПДВ
Номер:
10665122744d407fb40943aa1101a996
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-20-004874-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38626466
-
Контактна особа:
Любов Беспалько +380665580497 kyubrvo@ukr.net
-
Адреса:
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький р-н, смт Більмак, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІС ВІНЕР КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43176766
-
Контактна особа:
Гуменюк Тетяна 380935356325, 380964073548 info.eliswin@gmail.com
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Екскаваторна, 37А, кабінет 1
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
69/4
Дата підписання:
25.08.2020 10:35
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
309 018.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 503.00 UAH)
Оплачено:
309 018.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 503.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп"ютерне обладнання
Кількість
4 комплект
Період постачання
20.08.2020 - 31.12.2020