• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники)

Торги не відбулися

59 704.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: 0c008cb241764e8a9baae46d43b3bdd6
Внутрішній номер закупівлі: 5617277
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-16-006202-c   
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 704.08 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 300.00 UAH
Період уточнення: 16.07.2020 16:26 - 22.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2020 16:26 - 01.08.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнегасники
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 92 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації