• Відкриті торги
  • КЕП

Вогнегасники

Оголошено тендер

59 704.08 UAH
Номер: 845221aab1b6436594c1310f2fbd865e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-16-005541-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 59 704.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вогнегасники
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 16.07.2020 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа напрямком фінансування "Капітальні інвестиції" на 2020 рік.
Сума59 704.08 UAH