-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
Тендер Prozorro UA-2020-07-16-000549-c
Обладнання для закладів громадського харчування
Торги не відбулися
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 800.00 UAH
Номер:
f95d2945fb694368a8738dcb54ed1538
Внутрішній номер закупівлі:
5606647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-16-000549-c
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЧЕРВОНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Андрушівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Семеняк +380984208912 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 800.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2020 09:23 - 22.07.2020 10:15
Період прийому пропозицій:
16.07.2020 09:23 - 01.08.2020 10:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата за обладнання для шкільної їдальні
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 01.10.2020